نوروبیون چیست؟

نوروبیون برای درمان اختلالات عصبی، تشنج، کمبود ویتامین B12، عوارض ناشی از بارداری، کمبود تیامین و... استفاده میشود.

نوروبیون حاوی ویتامین B12، B6 و B1 به عنوان مواد فعال میباشد.

نوروبیون در متابولیسم کربوهیدرات ها نقش دارد و به این ترتیب با نگه داشتن قند خون در سطح طبیعی سبب حفظ رشد طبیعی، تولید آنتی بادی ها (پادتن ها) و هموگلوبین ها میشود.

موارد مصرف نوروبیون

نوروبیون برای درمان ، کنترل ، پیشگری و بهبود بیماری ها ، شرایط و علایمی که در لیست زیر به آنها اشاره شده است مورد استفاده قرار میگیرد:

 • اختلالات عصبی
 • تشنج
 • کمبود ویتامین B12
 • عوارض ناشی از بارداری
 • کمبود تیامین
 • مشکلات قلبی
 • مشکلات روانی
 • آنمی
 • هموسیستینوری
 • کم خونی فقر آهن
 • کم خونی ناشی از کمبود ویتامین B12

نحوه عملکرد نوروبیون

نوروبیون با تاثیر بر موارد زیر سبب بهبود بیماری میشود:

 • متابولیسم کربوهیدرات ها و به این ترتیب حفظ رشد طبیعی
 • تولید آنتی بادی ها (پادتن ها) و هموگلوبین ها با نگه داشتن قند خون در سطح طبیعی 
 • درمان کمبود ویتامین B12

ترکیبات تشکیل دهنده نوروبیون

موارد ذکر شده در زیر به عنوان مواد فعال در ساختار نوروبیون شرکت دارند:

 • ویتامین B12
 • ویتامین B6
 • ویتامین B1

عوارض جانبی نوروبیون

در لیست زیر تعدادی از اثرات جانبی که با مصرف نوروبیون ممکن است پیش بیاید ذکر شده است. عوارض جانبی همیشه اتفاق نمی افتند و احتمال وقوع آنها کم است. برخی از اثرات جانبی میتوانند به ندرت رخ دهند و در عین حال خطرناک باشند. در صورت بروز هریک از علایم زیر به پزشک معالج اطلاع دهید بویژه اگر علایم قطع نشوند و مداوم باشند:

 • نوروپاتی محیطی
 • بی خوابی
 • بی قراری
 • خارش پوست
 • مشکل در بلع

نحوه مصرف نوروبیون

پیش از مصرف نوروبیون در مورد داروهای دیگری که مصرف میکنید از جمله داروهای بدون نیاز به نسخه مانند ویتامین ها و داروهای گیاهی ، آلرژی ، سابقه بیماری ، شرایط پزشکی تان در حال حاضر مانند باردار بودن و یا برنامه ریزی جهت انجام جراحی با پزشک مشورت کنید. برخی از شرایط پزشکی ممکن است شما را در برابر اثرات جانبی دارو آسیب پذیرتر کند. دارو را طبق دستور پزشک مصرف کنید و راهنمایی های موجود در بسته بندی دارو را به دقت مطالعه کنید. میزان و نحوه مصرف دارو با توجه به شرایط پزشکی شما ممکن است متغیر باشد. در صورتی که پس از مصرف دارو علایم بیماری همچنان ادامه داشت و یا رو به وخامت گذاشت به پزشک مراجعه کنید. درصورت داشتن هریک از موارد زیر پزشک را مطلع سازید:

 • کمبود فولیک اسید
 • کمبود آهن
 • بیماری کلیوی
 • بیماری کبدی
 • بارداری، برنامه ریزی برای باردار شدن و شیر دادن به نوزاد

تداخلات دارویی

اگر همزمان با نوروبیون از داروهای دیگری استفاده میکنید ممکن است اثربخشی نوروبیون تحت تاثیر قرار گیرد. این وضعیت ممکن است باعث تشدید اثرات جانبی شود و یا حتی تاثیر نوروبیون بر بدن را از بین ببرد. اگر از داروهای دیگری استفاده میکنید اعم از ویتامین ها و داروهای گیاهی؛ پزشک را در جریان بگذارید تا در پیشگیری و مدیریت تداخلات دارویی شما را راهنمایی کند. از جمله:

 • آمیودارون
 • آرسنیک تری اکسید
 • کلرامفنیکل
 • فولیک اسید
 • گاباپنتین
 • فروزوماید

موارد منع مصرف نوروبیون

در صورت داشتن هر یک از موارد زیر از نوروبیون پرهیز کنید:

 • حساسیت نسبت به نوروبیون
 • بیماری لبر

سوالات متداول در مورد نوروبیون

آیا میتوان از نوروبیون در دوران بارداری و شیردهی استفاده کرد؟
در مورد مزایا و معایب مصرف نوروبیون در دوران بارداری و شیردهی بهتر است با پزشک مشورت کنید.

آیا میتوان از نوروبیون برای درمان اختلالات عصبی و تشنج استفاده کرد؟
بله ، از رایج ترین کاربرد های نوروبیون استفاده جهت درمان اختلالات عصبی و تشنج میباشد. لازم به ذکر است نوروبیون بدون توصیه و تجویز پزشک نباید مصرف شود.

از زمان شروع مصرف دارو تا بهبود علایم چقدر طول میکشد؟
اغلب مصرف کنندگان نوروبیون گزارش کرده اند که حداقل دو روز و حداکثر دوهفته از زمان شروع مصرف نوروبیون تا بهبود علایم طول کشیده است. با این همه این زمان میتواند در مورد شما متفاوت باشد. درمورد مدت زمان مصرف دارو دستورات پزشک را مدنظر داشته باشید.

زمان بندی مصرف نوروبیون به چه شکل است؟
اغلب مصرف کنندگان نوروبیون گزارش کرده اند که روزانه یک بار و یا یک بار در هفته از نوروبیون استفاده میکنند. این مورد میتواند در مورد شما متفاوت باشد. درمورد زمان بندی مصرف دارو دستورات پزشک را مدنظر داشته باشید.

نوروبیون باید پیش از غذا و با معده خالی مصرف شود یا پس از غذا؟
اغلب مصرف کنندگان نوروبیون گزارش کرده اند که دارو را بعد از غذا مصرف میکنند؛ در هر صورت بهتر است در این مورد نظر پزشک را بدانید

آیا در طول مصرف نوروبیون لازم است حین رانندگی و کارهایی که به دقت عمل نیاز دارند احتیاط بیشتری کرد؟
اگر سرگیجه ، خواب آلودگی، سردرد  و افت فشار خون به شکل عوارض جانبی مصرف نوروبیون برایتان اتفاق افتاد بهتر است از انجام کارهایی مثل رانندگی که به دقت و توجه بالا نیاز دارند اجتناب کنید. طبق توصیه داروساز ها در طول مصرف نوروبیون نباید از مشروبات الکلی استفاده کرد زیرا مشروبات الکلی میتوانند اثرات جانبی مانند خواب آلودگی را تشدید کنند.

آیا میتوان مصرف دارو را بطور ناگهانی قطع کرد؟ یا باید به تدریج و در طول زمان اینکار را انجام داد؟
مصرف برخی از دارو هارا به دلیل بازگشت علایم بیماری نمیتوان به یکباره قطع کرد. در مورد نحوه صحیح قطع مصرف نوروبیون با پزشک معالج مشورت نمایید.

سایر توصیه های ایمنی

در صورت فراموش کردن مصرف دارو : اگر متوجه شدید مصرف دارو را فراموش کرده اید هرچه سریعتر آنرا مصرف کنید؛ در صورتی که به نوبت بعدی مصرف دارو زمان اندکی باقی مانده است از مصرف داروی فراموش شده صرف نظر کنید و مصرف دارو را طبق برنامه پیش ببرید. اگر بصورت مکرر مصرف دارو را فراموش میکنید از تنظیم آلارم استفاده کنید و یا از اعضای خانواده بخواهید مصرف دارو را برایتان یادآوری کنند. در صورتی که تعداد داروهای مصرفی فراموش شده زیاد است جهت نحوه صحیح جبران داروهای فرامووش شده به پزشک مراجعه کنید.

سوء مصرف (اووردوز)  نوروبیون: دارو را بیش از مقدار تجویز شده مصرف نکنید؛ مصرف دارو به مقدار زیاد تاثیری در سرعت بهبود علایم بیماری نخواهد داشت بلکه ممکن است موجب مسمومیت و بروز عوارض جانبی جدی شود؛ در صورتی که مشکوک به اووردوز هستید به اورژانس مراجعه نمایید و جهت کمک به پزشک در تسریع درمان جعبه دارو را همراه خود داشته باشید.
داروهای خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید حتی اگر شرایطی مشابه با بیماری شما داشته باشند؛ مصرف نوروبیون بدون تجویز پزشک میتواند اثرات مضری به دنبال داشته باشد.

شیوه صحیح نگهداری دارو: دارو را در دمای اتاق و به دور از گرما و نور مستقیم نگهداری کنید؛ از قرار دادن دارو در فریزر خودداری کنید؛ دارو را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید.
از ریختن دارو در مسیر فاضلاب ( دستشویی و یا سینک ظرف شویی) خودداری کنید زیرا ممکن است باعث آلودگی محیط زیست شود؛ در مورد نحوه صحیح دفع داروهای بلا استفاده با دکتر داروساز صحبت کنید.

در صورت مصرف نوروبیون تاریخ گذشته: مصرف نوروبیون تاریخ گذشته برای یکبار نمیتواند اثرات جدی داشته باشد با این همه اگر احساس ناخوشی میکنید بهتر است به پزشک مراجعه کنید؛ نوروبیون تاریخ گذشته میتواند روی سایر دارو های مصرفی تاثیر بگذارد؛ در صورتی که از یک دارو بصورت مداوم مصرف میکنید(مثلا در بیماران قلبی) هنگام مصرف دارو حتما تاریخ مصرف آنرا بررسی کنید.

پرسش سوال

اگر هنوز سوالی در رابطه با نوروبیون دارید. میتوانید آن را در انجمن پرسش و پاسخ مطرح کرده و متخصصین مربوطه در وب سایت به آن جواب دهند.

مترجم: فرهاد نامدار
نوشته شده در 29 بهمن 1396
مرجع : www.tabletwise.com
دیدگاه کاربران درباره نوروبیون

مرتضی راستی

دستور مصرف قرصصص نروبین؟؟؟؟

ارسال جواب

داروی

سلام میزان و شیوه مصرف داروی نوروبیون باید با توجه به شرایط شما و نظر پزشک تعیین بشود. در این مورد با پزشک مشورت نمایید.

مرتضی راستی

نحوه قرصصص نروبین برای فرد بدنساز؟

ارسال جواب

داروی

سلام میزان و نحوه مصرف با توجه به شرایط بدنی شما باید توسط پزشک تعیین شود.

شاکی

سلام. تعداد زیادی از سایت های خبری و خصوصی در مورد داروهایی مثل نوروبیون اطلاعات دارویی منتشر میکنن. آیا در این کشور مرجع تخصصی نیست که جلو اینا رو بگیره؟ اینها قانونا مجوز انتشار این مطالب رو از کجا گرفتن؟ اگر این داروها خودسر مصرف بشن و به مردم صدمه بزنن کی جواب میده؟؟؟آمپول نوروبیون الان توسط پزشکان مثل نقل و نبات برای درمان هر بیماری حتی سرماخوردگی تجویز میشه و توسط دارو خانه ها بدون نسخه فروخته میشه. کی باید جوابگو باشه؟درسته که اضافش از طریق ادرار دفع میشه ولی باید بدون دلیل تجویز بشه؟ ایا به خاطر فروش سوداورش باید از تبلیغ، تجویز بی مورد و فروش بدون نسخه چشم پوشی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان سرچ کنید ببینید چند سایت بدون تخصص دارن در این مورد مطالب میذارن.

ارسال جواب

پرستو

سلام اگر از امپول نوروبیون خارش پوستی گرفتیم چکار کنیم و چه مدت بعد برطرف میشود

ارسال جواب

داروی

سلام خارش از عوارض جانبی این دارو می باشد. اگر دچار خارش شدید، به پزشک اطلاع دهید. اگر عوارض تداوم داشت و یا رو به وخامت رفت به پزشک مراجعه کنید.

پرستو

سلام اگر از امپول نوروبیون خارش پوستی گرفتیم چکار کنیم و چه مدت بعد برطرف میشود

ارسال جواب

داروی

سلام خارش پوست از عوارض جانبی این دارو می باشد. حتما ابتلا به این عارضه را به پزشک اطلاع دهید به ویژه اگر تداوم داشت و از بین نرفت.

رامین نوروزی دهناشی

باعرض سلام خسته نباشید من اولین باره میخوام این قرص را مصرف کنم میخواستم بدونم مصرف قرص شب قبل از خواب بهتره یا فرقی نداره

ارسال جواب

داروی

سلام تفاوت چندانی ندارد اما توصیه می شود ویتامین ها در صبح و در هنگام مصرف اولین وعده غذایی مصرف شوند تا بهتر جذب شوند.

معصومه جعفری

سلام وقت شمابخیر بنده مشکل کلیع دارم خواستم بدونم میتونم ازاین دارو استفاده کنم؟؟

ارسال جواب

داروی

سلام حتما قبل از مصرف این دارو، پزشک را در جریان تمام شرایط و سابقه پزشکی خود قرار دهید و برای مصرف نوروبیون تجویز پزشک را دریافت نمایید.

معصومه جعفری

سلام وقتتون بخیر سوال من اینکه بنده مشکل کلیه دارم میتونم نوروبیون استفاده کنم ؟

ارسال جواب

داروی

سلام قبل از مصرف این دارو، شرایط پزشکی خود را به پزشک مطرح کنید و با او مشورت نمایید.

مستوره

ببخشید یک امپول کامل یک جا باید زد ؟ یا دوز داره ؟

ارسال جواب

داروی

سلام بله پزشک باید دوز دارو را تعیین نماید. این دارو را دقیقا به میزان تجویز شده مصرف نمایید. از مصرف بیش از مقدار این دارو اجتناب کنید.

مستوره

سلام ببخشید امپول نوروبیون باید کامل زد یعنی دوز نداره برای هر بار استفاده؟ آمپول نوروتامین همون محتویات نوروبیون داره درسته ؟

ارسال جواب

داروی

سلام میزان مصرف دارو و شیوه مصرف آن ممکن است با توجه به شرایط هر فرد متغیر باشد. در مورد دوز مناسب دارو و شیوه صحیح مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید. بله محتویات شامل ویتامین B1، B6، B12 می باشد.

Elnaz m

سلام وقت بخیر من 18 سالمه به دلیل کمبود وزن به دکتر مراجعه کردم چون هر کاری که کردم نتوانستم وزنم را بالا ببرم و دکتر علاوه بر مکمل‌ها این آمپول رو هم برام تجویز کردن که هفته ای یکبار بزنم می‌خوام ازش استفاده کنم ولی از عوارض این آمپول وحشت دارم. ممنون می‌شم راهنماییم کنید چون شهر ما امکانات دکتر و ... را نداره و آزمایش هم دادم مشکل خاصی نداشتم فقط نمی‌دونم چرا کمبود وزنم برطرف نمیشه

ارسال جواب

داروی

سلام هر دارویی علاوه بر مزایایی که دارد، عوارضی نیز دارد. در مورد نگرانی های خود درباره عوارض این دارو با پزشک خود مشورت نمایید. اگر دارو طبق نظر و میزان توصیه شده توسط پزشک مصرف شود، احتمال بروز عوارض کاهش می‌یابد.

حانی

سلام خسته نباشید من پشت کنکوری هستم و دارم استفاده میکنم از داروخونه گرفتم گفت هرروز یکی بخور ولی روی جعبه نوشته هفته ای یکبار حالا چیکار کنم من؟؟؟

ارسال جواب

سمانه کاف

دقیقاً من هم شرایط شما رو دارم روی جعبه زده هفته ای یکبار ولی داروخونه گفت دوبار در هفته یا دو روز یکبار هم اشکالی نداره

داروی

دارو را دقیقا طبق نظر پزشک مصرف کنید و از دستورالعمل های روی جعبه دارو پیروی کنید.

احدی

سلام من نوربیون رو زدم ولی اسهال گرفتم چیکار کنم قطع شه

ارسال جواب

داروی

حتما این موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

mohamad

مشکل کبدی دارم منع مصرفی برای استفاده از نوروبیون وجود داره؟

ارسال جواب

داروی

اگر مشکل کبدی دارید، حتما باید پیش از مصرف پزشک را در جریان قرار دهید.

امیدی فر

روزی چند عدد باید مصرف بشود، چه مقدار؟

ارسال جواب

داروی

مقدار و میزان مصرف این دارو بستگی به نیاز شما و صلاح دید پزشک دارد، در مورد میزان و نحوه مصرف دارو با پزشک مشورت کنید.

مونارحیمی

دمای نگهداری آمپول نوروبیون چه درجه ای از سانتی گراد است؟

ارسال جواب

داروی

دارو را در دمای اتاق و به دور از گرما و نور مستقیم نگهداری کنید. از قرار دادن دارو در فریزر خودداری کنید

نیمامحمدی

نوروبیون رو باید چه جوری مصرف کرد؟ هفته ای یکبار یا دوهفته یکبار یا هروز؟

ارسال جواب

داروی

این دادو معمولا روزانه ۱ بار یا هفته ای یکبار مصرف می شود. اما نحوه و میزان مصرف این دارو ممکن است بسته به شرایط و نیاز شما متغیر باشد. در مورد نحوه مصرف نوروبیون با پزشک مشورت کنید.

heli

نوروبیون برای کاهش ریزش مو خوبه؟

ارسال جواب

داروی

بله این مکمل به دلیل ترکیباتی که دارد در کاهش ریزش مو موثر است.

farzane

نوروبیون برای درمان و کنترل تشنج هم استفاده میشه؟

ارسال جواب

داروی

بله این دارو برای درمان تشنج استفاده می شود.

heli

نوروبیون سیتم ایمنی بدن رو هم تقویت میکنه،

ارسال جواب

داروی

بله این دارو سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

فائزه بهاری

برای رفع اختلالات عصبی میشه از نوروبیون استفاده کرد؟

ارسال جواب

داروی

بله این دارو برای درمان اختلالات عصبی نیز موثر است.

فائزه بهاری

بدون تجویز پزشک میشه استفاده کرد؟

ارسال جواب

داروی

بهتر است با تجویز پزشک‌مصرف شود.

شایلی

سلام وقتتون بخیر .دستور مصرف دارو نوروبیون برای یک فرد ۶۰ ساله به چه صورت هست ؟؟؟

ارسال جواب

داروی

میزان و مقدار مصرف این دارو با توجه به نیاز بدن فرد و نظر پزشک‌متفاوت است. با پزشک مشورت کنید.

فاطمه صابری

برای درمان کم خونی چند دوره نوردبیون باید استفاده کرد؟

ارسال جواب

داروی

دوره درمان این دارو را پزشک باید متناسب با شرایط شما تعیین نماید.

نیمامحمدی

من دچار کمبود آهنم میتونم نوروبیدن استفاده کنم؟

ارسال جواب

داروی

بله این دارو می تواند کمبود آهن بدن شما را برطرف کند.

ملیکا کتابدار

نوروبیون میتونه کم خونی رو برطرف کنه؟

ارسال جواب

داروی

بله این دارو برای رفع کم خونی موثر است.

ماندانا

آیا نوروبیون همان ب کمپلکس است؟

ارسال جواب

داروی

خیر این دو دارو متفاوت هستند.

سهیلا ذاکریان

نوروبیون میتونه نیاز بدن به ویتامین ب ۱۲ رو هم برطرف کنه؟

ارسال جواب

داروی

نوروبیون حاوی ویتامین B12 می باشد و نیاز بدن به این ویتامین را تامین می کند.

محمدصاحبی

نوروبیون رو چند بار در روز باید مصرف کرد ؟

ارسال جواب

داروی

مقدار و میزان مصرف این دارو بستگی به نیاز شما و صلاح دید پزشک دارد، در مورد میزان و نحوه مصرف دارو با پزشک مشورت کنید.

حاج کرمی

ایا امپول نوروبیون را میشه تو ابمیوه ریخت وخورد به جای اینکه تزریق کنیم ؟

ارسال جواب

داروی

خیر نوع تزریق امپول باید حتما تزریق شود.

زینب

طریقه مصرف نوروبیون چجوریع ؟

ارسال جواب

داروی

مقدار و میزان مصرف این دارو بستگی به نیاز شما و صلاح دید پزشک دارد، در مورد میزان و نحوه مصرف دارو با پزشک مشورت کنید.

نیلوفر مرادی

برای افرادی که افسرده کی دارن میشه نوروبیون استفاده کرد ؟

ارسال جواب

داروی

بله نوروبیون برای درمان افسردگی موثر است.

عصمت رضوی

نوروبیون تاثیری روی پوست هم داره ؟

ارسال جواب

داروی

بله این دارو ترکیباتی دارد که می تواند برای پوست نیز مفید باشد.

Zahra

میتونه باعث سنگین شدن استخوان بشه؟

ارسال جواب

داروی

نوروبیون می تواند به رشد و قدرت کلی استخوان ها کمک کند.

سهرابی

سلام من ورم معده دارم قرص یا امپول نوروبیون میتونم استفاده کنم و یه سوال دیگ قرصش بهتره یا امپولش؟

ارسال جواب

داروی

نوع این دارو را پزشک باید مشخص کند. با توجه به شرایطی که دارید، برای حصول اطمینان از اینکه این دارو  برای شما مضر هست یا نه، با پزشک خود مشورت کنید.

samir

برای کودکان زیر 4 سال چقدر تاثیر داره؟

ارسال جواب

داروی

تزریق آمپول نوروبیون در کودکان توصیه نمی‌شود. با پزشک صحبت کنید.

heli

کسایی که ورزش سنگین میکنن میتونن هفته ای یدونه آمپولشو تزریق کنن؟

ارسال جواب

داروی

می تواند موثر باشد اما دوز و دفعات مصرف دارو را پزشک باید با توجه به سن، شرایط و نیاز شما تعیین کند.

samir

دکتر مصرف بیش از حد چه عوارضی داره؟

ارسال جواب

سحر محمدی

برای کودکان هم میشه مصرف کرد ؟؟

ارسال جواب

داروی

معمولا مصرف این دارو برای کودکان توصیه نمی شود.

زهرا

من از این دارو استفاده کردم شکم خالی خوردم برای ضعف خوردم.. اما الان حالم خیلی بده و سردرد و سرگیجه و حالت تهوع شدید دارم.. چیکار کنم؟

ارسال جواب

داروی

شما دچار عوارض مصرف دارو شده اید. فورا پزشک را مطلع کنید.

محمود برابادی

من تازه ترک کردم حدود 17 روزه مواد مخدر را گذاشتم کنار، هر روز یک عددخوراکی نوروبین و ویتامین ب3 ب12، والفن، گاپانتین مصرف می کنم

ارسال جواب

داروی

بهتر است داروهای نام برده را زیر نظر پزشک‌ مصرف کنید زیرا ممکن است دچار تداخل دارویی شوید.

نیلوفر مرادی

باسلام سوال من من آمپول ویتامین گرفتم به گفتن تو یخچال نگهداری کنم ولی من حدود دو روز تو یخچال نبود بعد دوروز تو یخچال گذاشتم آیا استفاده کنم ضرر داره ؟

ارسال جواب

داروی

بستگی به نوع آمپول ویتامین دارد. نام دارو را ذکر کنید.

محمدی

برای سن ۳۰ سال هر ماه یک نوربیوت بزنیم خوبه؟ برای درمان خستگی و افزایش ایمنی بدن؟

ارسال جواب

داروی

نوروبیون برای رفع خستگی و افزایش ایمنی بدن موثر است اما پزشک باید تجویز کند که شما هر چند مدت باید از این دارو استفاده کنید.

رضایی

حس میکنم جدیدا بدنم ظعیف شده زود سرما میخورم این دارو کمک می‌کنه بهم؟

ارسال جواب

داروی

بله نوروبیون به افزایش و تقویت سیستم ایمنی کمک می کند. با نظر پزشک می توانید از دارو استفاده کنید.

جعفری

سلام ایا نوروبین خوراکی برای 14 سال که کشتی گیره هفته ای یک عدد مصرف کنه خوبه و اصولا برای چه سنینی به کار میره نوروبین خوراکی

ارسال جواب

داروی

این دارو برای نوجوانان با دستور پزشک قابل مصرف است. تعداد و میزان مصرف دارو را پزشک باید تعیین کند.

جعفری

سلام پسرم سه ماه دیگه وارد 14 سال میشه و کشتی گیره ایا میتونه هفته ای یک بار نوروبین خوراکی مصرف کنه چون ورزش بسیار سنگینی انجام میده تشکر

ارسال جواب

مهلا بانو

برای سن ۳۰ سال هر ماه یک نوربیون بزنیم خوبه؟ برای درمان خستگی و افزایش ایمنی بدن؟

ارسال جواب

مهسا نوری

آیا نوروبین برای کودکان هم توصیه میشود؟

ارسال جواب

داروی

فقط با نظر پزشک قابل مصرف است.

محسن کیخا

سلام من ضایع نخاعی هستم قرص نوروبیون برای عصبها چه جوری هستش چون تا حالا استفاده نداشتم و مواد مخدر هم استفاده میکنم مشکل که ندارم

ارسال جواب

رمضانی

سلام آیا آمپول نوروبیون .برای کسی ک بی‌خابی دارد خوب است

ارسال جواب


ارسال دیدگاه برای نوروبیون

شما می توانید سوال های خود را در انجمن پرسش و پاسخ وب سایت داروی مطرح کنید و پزشکان و متخصصین داروی در این رابطه پاسخ دهند.

برای ارسال دیدگاه در این وب سایت شما بایستی قوانین وب سایت را در این رابطه مطالعه کنید.