موارد و شرایط تماس با ما

بی شک بوجود آوردن فضای یک طرفه باعث می شود که کیفیت خدمات ارائه شده کاهش یابد. به همین دلیل شرایط تماس شما با دست اندرکاران وب سایت داروی را فراهم ساختیم.

شما میتوانید برای هر دلیل بجز موارد اسپم و تبلیغ با ما در تماس باشید. این موارد می تواند شامل درخواست همکاری، درخواست درج تبلیغ در وب سایت و اعلام نقد و نظر خود در رابطه با وب سایت باشد.

درج آگهی در وب سایت

برای درج آگهی در وب سایت و آگاهی از شرایط آن به این لینک مراجعه کنید.

طریقه تماس با ما

شما به طرق زیر می توانید با تیم فنی وب سایت داروی در تماس باشید:

همچنین برای اطلاع از شرایط همکاری با ما و اخذ تبلیغات در وب سایت از طریق موارد زیر با ما در تماس باشید.

ایمیل: info[at]darooy[dot]com

شماره تماس: 04135550977 - 04135550978

لازم به ذکر است در رابطه با تهیه دارو و پرسش سوال در حیطه پزشکی از طریف شماره تماس و ایمیل اقدام نفرمایید و برای این موارد راهنمای موجود در بخش زیرین را مطالعه کنید.

تهیه دارو های کم یاب

برای تهیه دارو های کم یاب و نایاب سازمان غذا و دارو یک سامانه تلفنی برقرار ساخته که بیماران عزیز میتواند با تماس گیری با شماره ۱۴۹۰ از موجودی های داروخانه های مختلف از دارو های خاص آگاه شوند.

بعد از تماس با شماره ۱۴۹۰ گزینه ۳ را شماره گیری و سپس ۱ را شماره گیری فرمایید تا با اپراتور مربوط به دارو های کم یاب متصل شوید. سپس میتوانید از اپراتور مربوطه موجودیت داروی مورد نظر را در داروخانه ها پیگیری نمایید و داروی خود را تهیه فرمایید.

یک نکته مهم در مورد تهیه دارو های کم یاب:

بعضی از دارو ها با برند های مختلفی عرضه میشوند و ممکن است پزشک شما یک نوع برند خاص را تجویز کرده باشد. بعضی از برند ها بسیار نایاب هستند اما ممکن از همان دارو در برند های دیگر سهل الوصول باشد. برای پیدا کردن دارو های نایاب همه برند های موجود آن دارو را پیگیری نمایید. چون میتواند شانس شما را چند برابر کند

البته باید در نظر داشته باشید که اگر برندی از یک دارو را تهیه کردید. مصرف آن باید زیر نظر پزشک انجام شود تا از وقوع هرگونه عوارض ناخواسته جلوگیری شود.

همچنین می توانید سوالات خود را در رابطه با تهیه دارو های خاص در انجمن وب سایت مطرح کنید.

سوال های پزشکی و دارویی

وب سایت داروی دارای یک قسمت جهت پرسش و پاسخ کاربران محترم می باشد که کاربران بعد از اینکه در قسمت انجمن وب سایت سوال خود را به طور کامل مستند کردند، متخصصین و پزشکان حاضر در وب سایت و انجمن داروی نسبت به پاسخ دهی به کاربران اقدام می کنند.

برای ارسال سوال خود در انجمن پرسش و پاسخ وب سایت بر روی این لینک کلیک کنید.