قوانین کلی

شما با استفاده مطالب یا امکانات وب سایت متکلف به رعایت همه قوانین آن میشوید.

ما از کوکی ها برای ارتقا عملکرد وب سایت استفاده میکنیم و شما با استفاده کردن از وب سایت اجازه می دهید کوکی ها در حافظه شما ذخیره شود.

همه مطالب از مراجع رسمی و معتبر جهان ترجمه میشوند. هرگونه مشکل در صحت علمی مطالب مربوط به مراجع علمی میباشد و وب سایت داروی هیچ تکلفی در این رابطه را ندارد.

استفاده خود سر از دارو ها به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود و مطالب وب سایت فقط جهت آگاهی بخشیدن به مردم میباشد. استفاده دارو باید با تجویز پزشک و با دستورات وی باشد.

هیچ یک از مطالب دارو ها و بیماری های وب سایت وجه دستوری ندارند و موارد همه مطالب فقط با تایید پزشک قابل اجرا میباشند.

لینک های مرجع دارو ها در زمان ترجمه تست شده و بصورت صحیح کار میکنند. هرگونه اختلال در وب سایت مرجع و پاسخ ندادن آن هیچ ارتباطی به وب سایت داروی ندارد و وب سایت داروی میتواند از حق خود در این رابطه دفاع کند.

قوانین نظر دهی در وب سایت

هدف اصلی از نظرات در وب سایت به اشتراک گذاشتن تجربه مصرف می باشد و از هر گونه بحث بی مورد اجتناب کنید.

رعایت اخلاق و ادب در نظرات مهم بوده و نظراتی همراه با کلمات و جمله های ناشایست منتشر نخواهند شد.

اعلان فروش دارو از طریق نظرات ممنوع بوده و اینگونه نظرات از وب سایت حذف میگردند.

ارسال اطلاعات تماس از طریق نظرات برای دیگران (به هر دلیل ممکن) ممنوع بوده و در وب سایت منتشر نخواهد گردید.

شما با ارسال نظر ملزم هستید تا مشخصات خودتان را بطور صحیح و کامل وارد نمایید. استفاده از نام و نشانی دیگران در وب سایت ممنوع میباشد.

وب سایت داروی هیچ تکلفی در رابطه با صحت موضوعی، اسمی و محتوایی نظرات ندارد و فقط منتشر کننده آن هاست.

قوانین انجمن پرسش و پاسخ

انجمن داروی فقط جهت پرسش سوالات در حیطه پزشکی و سلامت می باشد و از مطرح کردن سوال های بی مورد خودداری کنید. اینگونه سوالات از انجمن حذف خواهند شد. این مورد شامل جواب ها هم می شود.

انجمن فقط جهت پرسش و پاسخ می باشد و از ارسال مطلب و مقاله در حیطه پزشکی خودداری کنید. مگر این که سوالی در رابطه با مطلب خود پرسیده و به سوال خود جواب دهید. این امکان فراهم می شود تا بقیه اعضای گروه به سوال جواب داده و مطالب شما با استفاده از امتیاز دهی ها اعتبار سنجی شود.

هیچ یک از مطالب انجمن وجه دستوری ندارند و فقط با تایید پزشک اعتبار دارند.

هرگونه مغایرت علمی در مطالب انجمن بر عهده کاربر می باشد و داروی هیچ تکلفی در این زمینه ندارد و فقط انتشار دهنده مطالب کاربران می باشد.

امتیاز دهی فقط برای تعیین میزان کارآمد بودن جواب ها در انجمن می باشد و کاربران نباید از آن برای اهداف سو استفاده کنند. در صورت تشخیص حساب کاربری متخاطی مسدود خواهد شد.

انتخاب جواب برگزیده بر عهده سوال کننده می باشد و بایستی بهترین جواب ممکن انتخاب شود. جواب برگزیده معیار کارآمدی و صحت جواب نمی باشد.

شما با فعالیت در انجمن پرسش و پاسخ ملزم هستید تا مشخصات خود را بطور صحیح و کامل وارد نمایید. استفاده از نام و نشانی دیگران در اپلیکیشن ممنوع میباشد.